PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002179}

Legenda Vox Machiny

The Legend of Vox Machina
8,0 5 837
ocen
8,0 10 1 5837
Legenda Vox Machiny
powrót do forum serialu Legenda Vox Machiny

Jest..

ocenił(a) serial na 9

Krew, przekleństwa, brudne żarty i ładna elfki oraz łuczniczka, śpiewający zboczony gnom oraz przygłupi troll i inni, czekam na więcej ;)

ocenił(a) serial na 8
sleety

Nie zapominaj o biseksualnym złodziejaszku i straumatyzowanym szlachcicu/rewolwerowcu

ocenił(a) serial na 8
Ksawery_Janowski

I healerce

ocenił(a) serial na 9
sleety

powinno być
"śpiewający zboczony strzelający piorunami z @#uja gnom"

sleety

Ten duży (nie piszę imienia, żeby nie spoilerować) nie jest trollem, tylko półolbrzymem, czyli goliatem.

ocenił(a) serial na 7
sleety

Fajnie się oglądało ale było parę bzdur, które mnie ukłuły w oczy. Taki tylko przykład z brzegu. Pod koniec elfka niby umiera, nie ma ratunku ale nagle znalazł się leczący mech i magia gnoma, która nigdy nie służyła do leczenia. Przynajmniej ani razu nie pokazano, że może leczyć. Hurra, jednak przeżyła, jedziemy dalej z tym wozem.

Było parę takich sytuacji na podobnym poziomie.

Jeszcze jedna rzecz, która mi się rzuciła to momentami było nieco kulawo z przedstawieniem emocji. Zarówno po stronie animacji jak i barwy głosu itp. u aktorów głosowych. Jest jakaś dramatyczna sytuacja ale po głosie jakoś "nie czułem tego", z kolei od strony animacji to uroniła np. łezkę, pobyli smutni przez 2-3 sekundy i jedziemy dalej z tym wozem ponownie.

Generalnie spoko się oglądało. Fajna przygoda w sumie bez happy endu ale w Arcane aktorzy byli wyraźnie lepsi. Jeśli na drugi sezon dopracują te parę głupotek to będzie jeszcze lepiej.

ocenił(a) serial na 9
Sharimsejn

Akurat w d&d bard już na 1 poziomie ma czar leczący leczy 1k8 obrażen +1/poziom.

ocenił(a) serial na 7
Sharimsejn

Ale on tylko skopiował to, co ona zrobiła wcześniej ratując Cassandre. Nie mówię że to całkowicie logiczne lecz ten wątek akurat delikatnie trzyma się kupy ;)

ocenił(a) serial na 9
sleety

Ja tam zakochałem się w Kiki. Szczególnie w scenie, jak zauroczyła wilka…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones