PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94047}

Zdarzyło się jutro

Early Edition
7,2 8 372
oceny
7,2 10 1 8372
Zdarzyło się jutro
powrót do forum serialu Zdarzyło się jutro

...to jak byście nie dopuścili do:

1.Katastrofy w Smoleńsku
2.Zamachów 11 września
3.Strzelaniny w łódzkim biurze PiS
4.Wypadkowi polskiego autokaru w Niemczech
5.Powodzi w Polsce

Dopiszcie resztę nieszczęsnych wydarzeń oraz sposób w jaki byście do nich nie dopuścili :)

Co do Smoleńska, to ja zrobiłbym coś na lotnisku, żeby maksymalnie opóźnić start samolotu, albo bym uniemożliwił włączenie silników, wtedy może by nie polecieli tam i się nie rozbili. Z WTC bym wszystkich ewakuował i powiedział, że dostałem szokującą wiadomość od informatora. W łódzkim biurze PiS bym zamkną drzwi. A dalej to już nie wiem... A jak postąpiłby Gary?

ocenił(a) serial na 9
trancefan1986

Nic by nie zrobił bo on działał tylko w swoim mieście. Gdybyś spróbował opóźnić start prezydenckiego samolotu skończył byś w kajdankach.

ocenił(a) serial na 10
maybac

A później by huczało w mediach "tajemniczy mężczyzna wiedział o katastrofie, próbował jej zapobiec". I wtedy by się wszyscy bili w piersi :D

trancefan1986

nie, wtedy byś siedział w pierdlu jako ktoś zamieszany w całą akcję... :D

trancefan1986

Ta, jasne...
1. Smoleńsk - jak to już ktoś wspomniał nie opóźnił byś tego samolotu a nawet jeśli to telefonem w stylu "na pokładzie jest bomba".
I załóżmy że ci się uda, katastrofy nie ma ale nie możesz udowodnić że miałeś rację więc ty idziesz siedzieć, ewentualnie do psychiatryka.
2. 11 Września - Jak byś ewakuował WTC? Pomijam ze z Polski do USA tak łatwo i szybko byś się nie dostał...
3. Strzelanina w biurze - czemu akurat ona?
Codziennie w wypadkach ginie kilka osób, nie lepiej ostrzec jakąś kobietę z dzieckiem która ma być potrącona przez pijanego kierowcę?
4. Wypadek autokaru - ciężka sprawa jak byś to zrobił?
5. Powódź w Polsce - wybudowałbyś wały w 24 godziny?

trancefan1986

zrobil co moge w okolicy, smiertelne wypadki samochodowe, potracenia samochodowe itd., ale trudno by było ukryc taka gazete, a w serialu nikt nie połaczył inne razy ten sam koleś ratował ludzi

trancefan1986

Gdyby się dało chciałabym zapobiec zawaleniu się dachu hali MTK w 2006 roku. Ale jak też nie wiem. Temu dało się zapobiec. Mówili o zagrożeniu, o zalegającym na dachu śniegu. To raz. Dwa, były błędy konstrukcyjne. Polak mądry po szkodzie...

HollyShannen19

dobrze ze nie przeczytalem ze Tusk to morderca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones