PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94047}

Zdarzyło się jutro

Early Edition
7,2 8 372
oceny
7,2 10 1 8372
Zdarzyło się jutro
powrót do forum serialu Zdarzyło się jutro

Akcja tego serialu dzieje się w mieście Chicago, znanym nam z nadzwyczajnej ilości polskich imigrantów. Znaleźliście ich ślady w tym serialu? Zacząłem go od nowa oglądać, więc jestem na samym początku, dlatego mogę się pochwalić, że w odcinku 1x04 porywacz psa burmistrza czyta "Dziennik chicagowski".

ocenił(a) serial na 7
toster666

Zauważyłeś, że porywacz psa czyta polską gazetę, a nie zauważyłeś, że są już 2 takie tematy na tym forum?
http://www.filmweb.pl/serial/Zdarzy%C5%82o+si%C4%99+jutro-1996-94047/discussion/ Polska+gazeta,1455214
http://www.filmweb.pl/serial/Zdarzy%C5%82o+si%C4%99+jutro-1996-94047/discussion/ czy+zauwa%C5%BCyli%C5%9Bcie,1502980
Bez urazy, ale na razie to się chwalisz tym, że nie przeglądasz forum.

Lane

Nie, faktycznie nie przeglądam. Wybacz, jeżeli uraziło to Twoje uczucia. Widzisz, jest jednak mała różnica - oni zauważyli gazetę, ja się pytałem, czy znaleźli inne ślady, co było próbą nawiązania nowej dyskusji o śladach polaków w tym serialu a może i w innych filmach/serialach.
Jeszcze raz przepraszam za urażenie Twoich uczuć, co najwidoczniej osiągnąłem, patrząc na Twoją reakcję.

ocenił(a) serial na 7
toster666

No i teraz nie wiem, co mam napisać, bo nie wiem czy ironizujesz i robisz sobie ze mnie jaja, czy mówisz poważnie. Niemniej jednak odpowiem na serio - nie uraziłeś moich uczuć, bo to zbyt błaha sprawa, by się o cokolwiek "urażać", więc nie masz mnie za co przepraszać. Zareagowałam tak, a nie inaczej, bo gdy ja chcę poruszyć jakiś temat na forum (tym, innych filmów czy też ogólnym filmwebu), to najpierw sprawdzam czy taki temat nie został już przez kogoś zainicjowany i jeśli znajdę pokrewny temat, to się w nim wpisuję, a nie tworzę niepotrzebnie dodatkowego tematu, bo potem funkcjonuje ileś tematów z tym samym wątkiem (i to nierzadko wśród najnowszych tematów), a to utrudnia dotarcie do innych wartościowych tematów, które są spychane w dół, bo dawno w nich nikt nie pisał. Mam na względzie porządek i przejrzystość forum, dlatego pozwoliłam sobie zwrócić Ci uwagę. Rozumiem, o co pytasz (ślady Polaków w serialu), ale uważam mimo wszystko, że mogłeś to pytanie podciągnąć pod inny temat (ten pierwszy o gazecie, gdzie jest więcej wypowiedzi) pytając np. "Czy znaleźliście inne polskie ślady w tym serialu?". W tamtym temacie jest dodatkowo informacja, że porywacz psa burmistrza jest Ormianinem, co jest dość niezwykłe w kontekście tego, że czyta polską gazetę, bo można spekulować czy polska gazeta nie znalazła się na planie serialu przez nieuwagę twórców.

Natomiast odnosząc się merytorycznie do Twojego pytania - ja innych polskich akcentów w serialu nie zauważyłam, ale nie widziałam też wszystkich odcinków (brakuje mi jakichś około 10 w sezonach 2-4), więc może gdzieś jeszcze coś jest.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones